Kız Öğrenci Apartı

Eskişehir Kız Apart Ve Kızlar Yurdu

Kız Öğrenci Apartımız Hakkında

*Kaliteli malzemeler kullanılarak katlar arasında ısı ve ses yalıtımı mükemmel bir şekilde sağlanmıştır.

*Odalarımız modern bir anlayışla dekore edilerek ferah bir ortam sağlanmıştır.

*Güney cepheli olup sürekli güneş almaktadır.

*Yer kaplamalarında 40*40 ahşap desenli kalebodur kullanılmıştır.

* Merdivenler ve antre 120 cm boyunda lambir mermer kaplamadır.

*Geceleri güvenlik görevlisi vardır.

*Bayan müdiremiz ve temizlikçimiz vardır.

* Pencerelerimizde özel bir cam olan diğer camlara göre %40 daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlayan sinerji cam kullanılmıştır.

 

Dairelerimizin Genel Özellikleri Şu Şekilde Sıralanabilir:

*Granit Tezgah

*Mebran kapaklı mutfak dolapları

*Uydulu Televizyon

*Sınırsız İnternet

*Odalarımızda her öğrenci için gardolap, kitaplıklı çalışma masası, komidin ve deri kaplama şef koltukları bulunmaktadır

*Banyolarda krom havlupan mevcuttur.

*Her dairede fortmanto bulunmaktadır.

 

 

Kız Apart

Üniversite hayatı her öğrenci için önemlidir. Özellikle farklı bir şehirde yaşayacak olan kişiler için bu süreç daha değişik bir deneyimdir. Ailelerinden ilk kez ayrı kalacak olan kız öğrenciler, farklı şehirlerde öğrenim görmek için üniversite yurtlarında konaklamayı tercih ederler. Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversiteleri ile tam bir öğrenci şehri olduğu için, her yıl binlerce öğrenci evlerinden uzak olan bu kentte eğitim hayatına adım atmaktadır. Eskişehir apart arayanların Anadolu Üniversitesine yakın konumuyla ilk tercihi olan yurdumuz, her yıl özellikle Anadolu Üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin güvenilir barınma alanı olmuştur. Kız öğrenci yurdu Anadolu Üniversitesi için 2 dakika mesafede olan ve her türlü güvenlik açısından kız öğrencilerin güvende hissedebileceği bir apart olmuştur.

 

Eskişehir Kız Apart ve Kızlar Yurdu

Kurumumuz kurulduğu günden bu yana ekonomik ve güvenli bir barınma hizmeti sunan ve kız yurdu arayan öğrencilerin ilk tercih ettiği yurtlardandır. 24 saat boyunca güvenlik kameralarıyla izlenen alanlar ve güvenlik görevlileriyle kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedebileceğiniz bir ortamdır. Sinerji cam sistemi kullanılarak ısı ve ses yalıtımının yapıldığı özel camlar sayesinde yaz kış odanızı en ideal sıcaklıkta tutabilirsiniz. Dairelerimizde uydulu televizyon, portmanto ve sınırsız internet vardır. Evinizin rahatında konaklayacağınız ve yıllarınızı geçireceğiniz kızlar yurdu arayışınızı sonlandıran apartımızda, yeni arkadaşlıklar edineceksiniz ve yalnız olmadığınızı görerek yurtta kalmanın en eğlenceli anlarını yaşayabileceksiniz.

 

Üniversitelere Kolay Ulaşım İmkanı

Anadolu Üniversitesine 2 dakikalık mesafede olan yurdumuz, tramway ile her yere kolay ulaşmanızı sağlamaktadır. Üniversiteler caddesine 5 dakika, eğlence merkezlerine 15 dakikada mesafede olan ve kolay bir lokasyonda konaklamanızı sağlayan firmamız sayesinde, Eskişehir kız apart arayışınızı sonlandıracaksınız. Osmangazi ya da Anadolu Üniversitelerinde eğitim görecek olan öğrencilerin konakladığı yurdumuza erken kayıt olarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.


 Medeniyet tarihinin gözdesi olan ve tarihi dokusuyla da yaşanabilecek şehirlerden olan Eskişehir’in tarihi dokusunu da kolay bir şekilde gezme şansına sahip olacaksınız. Kız öğrenciler için daha önemli olan güvenlik konusunda her eğitim döneminde tam not alan ekibimiz, 2011 yılından beri binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. Temiz ve kullanışlı odalarda her gün temizlik hizmetinin yapıldığı ve sosyal imkanların da bulunduğu apartlarımızda güvenle konaklayabileceksiniz. Üniversiteler şehri olan Eskişehir’de kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurdu olarak hizmet veren apartlarımızla ekonomik ve kolay bir konaklama sağlayacaksınız.

 

Odalarımızın Özellikleri

Konaklamak için Eskişehir kız öğrenci apart hizmetimizi tercih ettiğinizde;

- 24 saat sıcak su,

- Sınırsız internet,

- Çamaşır ve ütü hizmeti,

- Temizlik,

- 24 saat güvenlik,

- Isı yalıtımlı odalarda konaklamanız sağlanmaktadır.

 

Her türlü merkezi konuma yakın olan yurdumuz, eğlence merkezleri, alışveriş ve sanat merkezlerine kolay ulaşılabilir olması nedeniyle tercih edebileceğiniz bir konaklama merkezidir.

 

Kız Apart Tercihinde İlk Sıradayız

Anadolu Üniversitesi kız öğrenci yurdu arayan öğrenciler için ilk tercih edilen yurtlardan biriyiz. Bu nedenle erken kayıtlarla yer bulmanız daha mümkün olabileceğinden, kayıt dönemi öncesinden bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizin gibi onlarca genç kızla arkadaşlık kurabileceğiniz ve en sağlam dostluklar için adım atabileceğiniz yurdumuzda, kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Kadın temizlikçi ve müdürümüzle aile sıcaklığında olacaksınız ve güler yüzlü insanlarla birlikte yaşayacaksınız. 2 dakikalık mesafesi ile Anadolu Üniversitesine yakın olan yurdumuz, Üniversiteler Caddesine de 5 dakikalık mesafededir. Her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alanlara ulaşırken, Osmangazi Üniversitesi kız öğrenci yurdu arayanlar için de bu üniversiteye de yakın bir konumdayız.

 

Hizmetlerimizle Güvendesiniz

Etüt odası, çamaşır odası, modern mutfaklar, spor salonu, kafeterya, geniş bahçe ve ulaşım araçlarına yakın konumumuzla, Eskişehir öğrenci apart olarak 2011 yılından beri hizmet veriyoruz. Eskişehir gibi güzel bir kentte öğrenim hayatınızı yaşayacaksanız, en iyi şartlarda konaklamayı da hak ediyorsunuz demektir. Bu yüzden güler yüzlü ve öğrenci memnuniyeti odaklı firmamızı tercih edebilirsiniz. Ruhsatlı ve resmi bir kurum olan firmamızda konaklayan tüm öğrencilerimizin ihtiyaçları için her zaman destek veren ekibimizle, konaklama konusundaki soru işaretlerinizi ortadan kaldırıyoruz.


24 saat güvenli olan ve dört koldan kameralarla hizmet veren güvenlik sistemimiz ve güvenlik ekibimizle, ailelerin de gözünün arkada kalmamasını sağlıyoruz. En ekonomik çözümlerle ulaşabileceğiniz apartımızdaki hizmetlerimizi geliştirmek için her geçen gün çaba gösteren ekibimiz, yeniliklere açık bir şekilde öğrencilerin ihtiyaçlarını sürekli bir şekilde dikkate almaktadır. Okula ve merkeze yakın olan apartımızda konaklamak için bizimle iletişime geçerek, sizin için en uygun şartlarda konaklama imkanlarını öğrenebilirsiniz.

 

Eskişehir Kız Öğrenci Apart Fiyatları ve Özellikleri için bizimle iletişime geçiniz.

Görseller