Hakkımızda


2011 yılında hizmet hayatına başlayan Özel Apart26 Yükseköğrenim Erkek Apartı , Çermek inşaat kuruluşudur.
Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla hiçbir konfordan kaçınılmamış, en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir. Sadeliği, şıklığı, özel dizayn edilmiş odaları yalnız siz öğrencilerimiz için hazırlanmıştır.

Eskişehir Yurtlar Apart Fiyatları ve Hizmetlerimiz:

Anadolu Üniversitesine 35 m. mesafede olan apartımız, ruhsatlı olup, tüm yükseköğrenim belgesi olan erkek öğrencilere kapısını açmıştır.
Elektrik, su, ısınma, 24 saat sıcak su, sınırsız internet, çamaşır ve ütü odaları, haftanın her günü düzenli kat temizlikleri, 7/24 saat güvenlik hizmeti işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Apart ücreti dışında başka bir ücret alınmamaktadır.


Anadolu Üniversitesine 35 mt uzaklıkta 2-3 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabileceğiniz, Erkek Öğrenci Apartlarımız, Üniversite Caddesine 100 mt mesafedir. Tramvay durağına olan yakınlığı ile her an kolay ulaşımın mümkün olduğu Öğrenci Apartlarımız, şehir merkezine, alışveriş merkezlerine, sanat ve eğlence alanlarının bulunduğu yerlerde çok yakın bir çevrede bulunmaktadır. Kısaca örnekler vermek gerekirse Anadolu Üniversitesi (2dakika) , Espark AVM (10 dakika) , Haller Gençlik Merkezi (15 dakika) gibi kısa sürelerde ulaşım kolaylığı, Otogardan gelen bir öğrenci için yapması gereken Tramvaya binmek ve Tramvayın Üniversite durağında inip apartına gelmektir. Öğrencilerimizin güven ve huzur içerisinde yaşamalarını sağlamak amacıyla, tüm giriş-çıkışlar, bina özel güvenlik personeli tarafından 24 saat kontrol altında tutulmakta ve özel güvenlik kameralarımız ile binamız 4 bölgeden sürekli izlenmekte, güvenlik kayıtları tutulmaktadır.

 

Profesyonel, güler yüzlü, anlayışlı ve yurt yönetiminde tecrübeli personelimiz, siz öğrencilerimize bazen arkadaş, bazen anne, bazen de baba sıcaklığında, saygılı bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Yoğun ders programları, sınav stresi, aile özlemi yaşayan öğrencilerimize her konuda yardımcı olmayı, onların sevinçlerini, üzüntülerini, heyecanlarını paylaşmak bizler için önemli bir görev olmaktan çok yaşam tarzıdır.


ESKİŞEHİR YURTLAR APART FİYATLARI VE HİZMETLERİMİZ

Yurtlar, ikamet ettikleri şehirden farklı şehirde yaşayan öğrenciler için kurtarıcıdır. Bu nedenle okul çevresinde çok sık bulunurlar. Yurt seçimi konusunda birçok kişi, ailesi ile birlikte hareket eder. Aileler için güvenliği olan yurtlar çok cezbedicidir. Çünkü çocuklarının ilk kez farklı bir şehirde gözden uzak kalması, ebeveynler için zor bir seçim arifesidir. Yurt seçimi yaparken bazı noktalar gözden kaçırılmamalı ve belki de yıllarca konaklayacağınız bu ortamın sizin için uygun olup olmadığının kararının hemen verilmesi gerekmektedir.

 

Yurt Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar

Yurt seçiminde birkaç kişi ile birlikte gitmeniz her zaman daha avantajlıdır. Ayrıca tek bir yurda takılı kalmamanız ve birçok değişik yurdu gezmeniz de önemli bir detaydır. Yurt seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

- Yurt seçimi yaparken okula mesafesini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. En önemli husus bu konudur.

- Isınma imkanları, sıcak su, internet ve elektrik kesintilerinin durumu da dikkat etmeniz gereken bir konudur.

- Yurttaki güvenlik sisteminin çalışıp çalışmadığı da önemlidir.

- Yurda giriş ve çıkış saatlerini bilmeniz ve kendinizi ona göre ayarlamanız önemlidir.

- Toplu taşıma araçlarının kullanımı konusunda da yurdun uygun bir konumda olup olmadığını anlamanız gerekir.

- Size sunulan imkanlara ve sosyal aktivitelere göz atmanız da önemlidir.

 

Yeni Şehri Keşfetme

Yeni yaşayacağınız ve bilmediğiniz şehre kısa sürede alışmanız için çıkıp gezebileceğiniz alanlara ulaşmanın da kolay olması gerekecektir. Bu nedenle toplu taşıma araçlarına ulaşımınızın kolay olması önemlidir. Birçok kişi yeni arkadaşlıklar edindiği ve hayatının en önemli devresi olan üniversite yıllarında, iyi ve kötü günlerinde yoldaşlık edecek kişiler arar. Bunun en güzel sağlayıcısı olan Eskişehir apart seçenekleri erkek öğrenciler için en güvenilir alanlardan biridir. Ancak bazı kurum ve kişilerin kontrolünde olan özel yurtların iyice araştırılıp dikkatli tercih edilmesi önemlidir. Öğrencilerin en çok tercih edilen devlet yurtlarında ya da özel yurtlarda kayıt olup yerleşebilmeleri için, kayıtların başlamasından önce bu yurtlara başvurmaları önemlidir. Yurt kayıtları kısa sürede kapanmaktadır ve birçok kişi bu nedenle kalacak yer sorunu yaşamaktadır.

 

Yurtlarda Yaşanabilecek Sorunlar

Eğer yurtta kalmaya karar verirseniz ve yalnız kalabileceğiniz bir odanız yoksa hiç tanımadığınız bir insanla aynı odayı paylaşmanız gerekecektir. Bu birçok kişi için macera dolu ve eğlenceli görünebilir. Ancak anlaşamadığınız biriyle aynı odayı paylaşma ihtimaliniz de vardır. Bu nedenle sabırlı ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Güven sorunu olan biriyseniz, mutlaka tek kişilik odalar aramalısınız. En azından birçok kişinin tercih ettiği gibi siz de hostel ve diğer otelleri tercih ederek geçici olarak konaklayabilirsiniz.

Yurtlarda temizlik konusunda sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu nedenle düzenli temizlenen bir yurtta konakladığınızdan emin olmanız gerekmektedir. En çok yaşanan sorunların başında yer alan sıcak su ihtiyacı da birçok yurdun ortak problemidir. Özellikle büyükşehir olmayan bölgelerde elektrik kesintileri ve sıcak su bulunmaması zor durumlara neden olmaktadır. Konakladığınız yurt erkek öğrenci yurdu değil, karışıksa, birçok sosyal sorunla da baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Yurtlarda Sağlanan İmkanlar

Öğrenci yurtlarında, öğrencilerin çok fazla tercih ettiği internet, digiturk yayını ve play station gibi birçok uygulama sayesinde, sosyal aktiviteler konusunda sıkıcı olmayan ve ev ortamı hissi yaratan durumlar yaşanabilir. Eskişehir apart fiyatları içinde, çamaşır makinesi, televizyon, mutfak, uydu alıcısı gibi bir hizmet dahil olmaktadır. Daha samimi ve sıcak bir ortam yaratmak için tercih edebileceğiniz kişisel eşyalarınızı da odanıza yerleştirebilirsiniz. Bazı yurtlarda küçük çaplı bir spor salonu da bulunur.

 

Yurtlara Ne Zaman Kayıt Olmalı?

Yurtlara ön kayıt döneminde kaydolursanız, indirimli fiyatlarla konaklamanız için bir çok avantaj elde edersiniz. Ön kayıtla kayıt olduğunuzda, ekonomik bir şekilde konaklama imkanı sağlanmaktadır. Bir çok öğrencinin şehri daha yakından tanımak için kayıt öncesi dönemde başvurduğu yurtlarda avantajlı fiyatlarla erken dönem indirimlerine sahip olabilirsiniz. Erken kayıt olduğunuzda daha kolay adapte olabileceğiniz ve bir çok arkadaş edinebileceğiniz yurtları daha yakından tanıma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yurttan memnun kalmazsanız, değiştirmek için zaman kazanabileceğiniz bir süreyi de kazanmanız mümkün olmaktadır. Anadolu ve Osmangazi Üniversitelerinde eğitim görecek olan öğrenciler için, Eskişehir apart her zaman güler yüzlü ekibi ve öğrenci dostu anlayışı ile hizmet verecektir.


Yurt Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her yıl okul sezonunun yaklaşmasıyla, şehir dışında öğrenim görecek olan öğrencileri, konaklama sorununu nasıl çözecekleri konusu meşgul eder. Bu durum gerçekten de önemlidir. Çünkü yeni bir şehir, bilinmeyenlerle doludur ve barınma ihtiyacının karşılanması, güvenlik açısından da oldukça önemlidir. Aileler de bu konuda bir çok araştırma yapar ve öğrencinin okuluna en yakın olan ve merkezilik açısından da, şehrin dışına çok kaçmayan yerler tercih edilmek istenir. Yurt seçerken dikkat edilmesi gerekenler, okulun şehirdeki konumu ile ilgilidir. Bazı üniversitelerin kampüs içinde yurtları bulunurken, bazı üniversiteler şehir merkezine uzak olduğundan yakın civarlarda konaklama imkanları kısıtlı olabilir.

 

Yurt Dışında Nereler Tercih Edilir?

Bir çok öğrenci yurdu ve apart oteller öğrenciler için tahsis edilmekte ve bu alanlar genelde okula yakın yerlerdedir. Okula yakın olan apart otel ya da yurtları tercih etmek istemeyenler için, şehir merkezinde kiralık eşyalı daireler ve birkaç öğrencinin birlikte kaldığı öğrenci evleri de bulunmaktadır. Her ilimizde bir üniversite olduğu için, ilk tercih edilen konaklama yerleri okula yakın özel yurtlardır ve bu yurtlarda öğrenciler için bir çok imkan bulunmaktadır. İnternet, temizlik, her oda için ayrı birer banyo ve mutfak seçenekleri bulunan özel yurtlar bir çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

 

Yurt Seçimi Neden Önemli?

Yurt seçiminin önemi, bilinmeyen bir şehre gelen genç insan için güvenilir ve sosyalleşme imkanının sağlanabileceği bir ortamın yaratılmasıyla ortaya çıkar. Arkadaş edinmek ve kalabalık ve güvenli bir ortamda yaşamak, bir çok öğrenci için en ideal seçimin özel yurtlar olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Yurtlarda düzenli olarak yapılan temizlik ücreti, internet, elektrik faturası ve diğer giderlerin yurt ücretine dahil olması, öğrencilerin daha avantajlı bir konaklama seçimi olarak yurtlara yönelmesine neden olmuştur. Ayrıca bir çok öğrenci, güvenilir olmasının yanında yeni arkadaşlar edinebilmek için en azından ilk yıl için yurtta konaklamayı tercih etmektedir. Daha sonra güvenilir arkadaşlarla ayrı eve çıkma durumu bir çok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Özel yurtlar biraz daha pahalı olmakla birlikte, devlet yurtları daha ekonomiktir. Ancak devlet yurtlarında da yer bulmak zordur. Öğrencilerin okula yakın olan bir yurt seçmeleri, ekonomik fiyatlarla konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak olan aileleri için de önemlidir. Yurdu daha güvenli bulan anne ve babalar, ilk araştırılan konaklama seçeneği olan yurtları daha güvenilir bulmaktadır.

 

Yurt Mu Yoksa Kiralık Ev Mi Daha Avantajlı?

Bir çok kişi için yurtta konaklamak tercih edilmeyebilir. Bu durumda üniversite yakını daire arayışı baş gösterir. Ancak fiyat olarak daireler daha yüksek bir bütçe gerektirebilir. Bu yüzden birkaç öğrenci tek bir dairenin giderlerini ortak olarak paylaşabilir. Yurtta konaklamanın avantajları konusuna değinmemiz gerekirse;

- Yurtta konaklamayı tercih ederseniz, daha çabuk arkadaş edinebilirsiniz,

- Daha kolay üniversite hayatına adapte olursunuz,

- Ekonomik giderleriniz daha kontrol edilebilirdir,

- Giriş çıkış saatleri ile düzenli bir hayatınız olur,

- Daha güvenlidir,

- Özel etüt odaları ve sosyal alanlarla daha kolay sosyalleşebilirsiniz,

 

Yurt Fiyatları

Şehirden şehre değişiklik gösteren yurt fiyatları, her yurt için değişik fiyatlarla belirlenmektedir. Bazı yurtlar gerçekten de çok lükstür ve bu yüzden ücretleri daha yüksektir. Ancak bazı yurtlar, her bütçe için ekonomik olduğu için daha uygundur. Bir çok öğrencinin ailesinin gelir durumu orta olduğu için, çok pahalı olan yurtları tercih etmezler. Bu nedenle aylık ortalama bin lira taksitlerle konaklanabilecek yurtlar bulmak mümkündür. Yurt seçimi, erkek ya da kız öğrenciler için ayrı olarak yapılmaktadır. Ancak bazı yurtlar, karışıktır ve bu yurtlarda kız ve erkek öğrenciler için ayrı odalar şeklinde bir oturum söz konusu olabilir. Fiyatlar, erkek ya da kız öğrenciler için de aynıdır. Yurtlar, kiralık dairelere göre daha ekonomik çözümlerdir.

 

Erkek Öğrenci Yurtları

Erkek öğrenci yurtları okula yakın olan bölgelerde değişik özelliklerle tercih edilebilmektedir. Yurtların hepsinde genelde, internet, etüt odası, banyo, tuvalet ve sosyal alanlar bulunur. Bir çok özel yurtta, özel yüzme havuzu, spor salonu ve sosyal aktivite merkezleri bulunmaktadır. Ancak bunların fiyatları daha yüksektir. Bir çok öğrenci için tercih edilebilecek olan yurtlarda da elektrik, su, internet gibi temek ihtiyaçlar bulunmaktadır.

 

Eskişehir Apart Fiyatları

Bir çok öğrencinin tercih ettiği konaklama seçeneklerinden olan Eskişehir apart fiyatları hem ekonomik hem de her bütçeye uygun olmasıyla Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesine yakın olmaları tercih sebebidir.