Hizmetlerimiz

Deprem yönetmeliğine uygun binalarda, merkezi doğalgazlı ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su, Digitürk ve Lig TV, çamaşırhane, tüm katların temizlik hizmeti, 24 saat kablosuz İnternet, 24 saat boyunca kayıt alan güvenlik kameraları ve girişte güvenlik görevlisi, spor salonu, uydulu LCD TV konuklarımıza iki apartımızda da sunduğumuz hizmetlerimizdendir.

Erkek Öğrenci Apartı

Eskişehir Erkek Apart ve Öğrenci Yurdu

Eskişehir Erkek apartımız yeni bina ve yeni eşyalarla hizmete başlamıştır.

Digiturk Lig Tv yayını

Playstation 3 Oyun Konsolu

Fitness Salonu

2 Eylül Kampüsüne Servis
 

Erkek Öğrenci Apartımız Hakkında

Kaliteli malzemeler kullanılarak katlar ve daireler arasında Isı ve Ses yalıtımı mükemmel bir şekilde sağlanmıştır. Odalarımızda lila rengi, mutfakta da bordo rengi boya kullanılarak ferah bir ortam sağlanmıştır. Güney cepheli olup sürekli güneş almaktadır. Yer kaplamalarında 40*40 ahşap desenli kalebodur kullanılmıştır. Merdivenler ve antre 120 cm boyunda lambir mermer kaplamadır. Geceleri güvenlik görevlisi vardır. Müdürümüz ve temizlikçimiz vardır. Pencerelerimizde özel bir cam olan diğer camlara göre %40 daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlayan sinerji cam kullanılmıştır.

 

Dairelerimizin Genel Özellikleri

Granit Tezgah

Mebran Kapaklı Mutfak Dolapları

Çamaşır Odası, Ütü Odası

Merkezi Isıtma

Duşakabin

Uydulu Televizyon

Sınırsız İnternet
 

Odalarımızda her öğrenci için gardolap, kitaplıklı çalışma masası, komidin ve deri kaplama şef koltukları bulunmaktadır. Pencerelerde Jaluzi perde kullanılmıştır. Banyolarda krom havlupan mevcuttur. Her dairede fortmanto bulunmaktadır.

 

Erkek Apart

Ülkemizde hızla artan yüksek öğrenim kurumları beraberinde rekabeti getirmektedir. Bu durum öğrencilerin en başta barınma ihtiyaçları alanında kendini yoğun olarak göstermektedir. Özellikle, “Üniversite Kenti” diyebileceğimiz şehirlerde bu alandaki yarış gün geçtikçe daha iyiye hizmet anlamında gelişme göstermektedir. Eskişehir, Anadolu Üniversitesi gibi devasa bir kuruma ev sahipliği yapan, yine bir devlet Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi ile ilgi odağı olan bu güzide şehrimiz tarihi ve doğal güzellikleriyle de üniversite gençliğinin ilgisini çekmektedir.


Hititlere başkent olmuş, Porsuk çayının dizaynı ile adeta bir deniz kentine benzeş bir şehrimiz olarak yurt işletmeciliği alanında da özel girişimcilerin ilgi alanı olmuş ve olmaktadır. Bu tür yurtların başında gelen Eskişehir apart 26, Anadolu Üniversitesine yakınlığı ve elit yapısıyla ilgi çekmektedir.2011 yılında hizmet vermeye başlayan kız ve erkek apartları, Anadolu ve Osmangazi Üniversitelerinde eğitim gören öğrencilerin çok tercih ettiği konaklama alanlarından olmuştur. hizmete açmıştır. Bu gün üniversite belgesi olan tüm öğrencilere açık olan yurt hizmetini, “öğrenciler yarınlarımızdır” teziyle ciddiyet görev bilinciyle sürdürmektedir.

 

Eskişehir Apart Tercihinde Birinciyiz

Bir yurttan ziyade 3 yıldızlı apart otel görünümündeki Eskişehir erkek apart tüm hizmetlerinde en güzele yakın sorumlulukta ve kalitededir. Öğrencilerin sosyal aktivitelerine uygun dinlenme ve eğlenme olanaklarından apart ücreti dışında bir ücret talep edilmemektedir. Apartlar, kız ve erkek olarak iki ayrı bölüm olarak tasarlanmıştır. Öncelikle öğrencilerin huzur ve güvenlikleri göz önüne alınarak, güvenliğe özel önem verilmiştir.
 

Tüm giriş ve çıkışlar 24 saat kapalı devre sistemle izlenmekte olup, tüm bunlar öğrencilerin huzur ve güvenlikleri düşünülerek yüksek görev bilinciyle yapılmaktadır. Yurdun yapım aşamasında kaliteli malzemeler kullanılarak katlar arasında ısı ve ses geçirgenliğinin korunması için özellikle özen gösterilmiştir. Odalar modern bir anlayışla dizayn edilmiştir. Aile sıcaklığında hizmet veren ekibimiz, her zaman öğrencileri önemseyen ve kişilik haklarına saygılı olacak şekilde davranan güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

 

Kesintisiz Temizlik

Erkek apartlarının müdür ve temizlik görevlileri erkeklerden oluşmakta olup, geceleri güvenlik görevlileri hizmet vermektedir. Pencerelerde ses ve ısı yalıtımını diğer binalarda kullanılan camlara göre % 40 oranında daha fazla tutan sinerji cam sistemi kullanılmıştır. Dairelerin genel özelliklerine bir göz attığımızda; uydulu TV, sınırsız internet, mebran kapalı mutfak dolapları ve her odada her öğrenci için kitaplık, gardırop ve deri koltuklar vardır. Banyolarda krom havlupan bulunmaktadır. Odaların temizlikleri aksamadan yapılmaktadır yurt sakinlerinin gereksinmeleri halinde ütü odası gibi hizmetler sunulmaktadır. Öğrencilerin yoğun ders stresinden kişisel sorunlarından kaynaklanan üzüntü ve streslerini, sevinçlerini paylaşan güler yüzlü profesyonel çalışanları kurumun ayrı bir artısıdır. Akşamları maç keyfini yaşamak için Lif TV yayını ve Play Stationlarla eğlenebileceğiniz sosyal imkanlar da yaratıldığından, kendinizi evinizin rahatında hissedebilirsiniz. 24 saat sıcak su temin edebileceğiniz ve asla mağduriyet yaşamayacağınız yurdumuzda, konforlu ve rahat odalarda, kendinizi yeni yaşamınıza daha ait hissedeceksiniz.

 

Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesine Yakınız Üniversite şehri olan bu tarih yuvasında öğrenciler için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Osmangazi Üniversitesi yakını apart arayışlarınızda güvenle yurdumuzu tercih edebilirsiniz. Tramwayla 15 dakika içinde üniversite caddesine ve merkezi alanlara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi’ne de 2 dakikada ulaşabilirsiniz ve yol parası konusunu da ortadan kaldırmış olursunuz. Bir çok kişinin merak ettiği fiyatlar konusunda da öğrencilerin durumunu düşünerek fiyatlandırma politikası izlenmiştir. Eskişehir apart fiyatları arasında en ekonomik seçimler ve erken kayıtlarda özel indirimlerle her zaman ilk tercih edilen yurt olma özelliği taşımaktayız.

 

Yenilenen Eşyalarla Daha Modern Alanlar

Mevcut erkek apartında, erkek öğrenci yurdu değil de daha samimi ve ev konforunda bir dizayn yaratılmıştır. Eskiden yetersiz olan kapasite, yeni ders yılında aynı kalite ile yeni bina ve yeni eşyalarla yeni öğretim yılında hizmete girecektir. Tüm bunlara ek olarak: fitness salonu, play station oyun konsolu ve 2 eylül kampüsüne servis bulunmaktadır. Sonuç olarak bünyesinde Osmangazi ve Anadolu üniversitesine yakın apart arayanlar için, en uygun yurtlardan biridir.


Bu gibi iki büyük eğitim devini barındıran binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Anadolu üniversitesi gibi bir dünya devi eğitim kuruluşunu içinde barındıran bu güzide şehir, kuşkusuz öğrenciye yurt hizmetinde daha iyilere layıktır. Özel sektör girişimcileri bu alanda yarışlarını kuşkusuz daha ileri getirecektir. Anadolu üniversitesinin 50 metre yanı başında duran Apart 26 öğrenci yurdu bu tür hizmetin iyi örneklerinden biri olup yeniliklere ayak uydurarak hep bu yarışın içinde olacaktır.

 

Görseller